Kas yra Taranko baldai?

“Taranko Mable” – tai baldų įmonė, kuri kelis dešimtmečius puoselėja gilias tradicijas. Taranko baldai pasižymi aukšta kokybe, sodriu dizainu, klasikiniu stiliumi ir natūralių spalvų įvairove. Šių baldų kolekcijose yra ne tik klasikinių, bet ir modernių baldų modelių.

Taranko gamintojas garsėja savo aukštos kokybės, moderniais ir funkcionaliais baldais. Įmonė siūlo platų baldų asortimentą, kuris apima minkštus ir korpusinius baldus, lovų rėmus, kėdes, stalus, spintas.

Taranko baldai yra ypatingi dėl: 

  • Taranko baldai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip natūralus medis, oda, metalas ir kt. Tai užtikrina baldų ilgaamžiškumą ir atsparumą. 
  • Taranko baldų dizainas yra modernus ir funkcionalus, siekiant atitikti įvairių žmonių poreikius ir skonius. 

TARANKO BALDŲ PRIVALUMAI

Kaip ir minėjome, pagrindinės Taranko baldų ypatybės ir privalumai:

  • Ilgaamžiškumas. Taranko baldams naudojamas natūralus medis, kas užtikrina ilgą baldų naudojimą. Karališko tipo baldai pagaminti taip, lyg būtų ne iš šio šimtmečio, todėl sukuria dar didesnį ilgaamžiškumo įspūdį.
  • Nepriekaištinga kokybė. Visi Taranko baldai išsiskiria ne tik nepriekaištinga kokybe, jie taip pat pagaminti naudojant naujausias patikrintas technologijas, kurios baldus paverčia aukščiausios klasės, tačiau lengvo naudojimo.
  • Išskirtinis dizainas. Šių baldų gamybai pasitelkta stalių bei dizainerių pagalba, sukuria išties įspūdingą vaizdą. Visos baldų linijos, kampai padaryti taip, jog reikėtų ilgai pagalvoti ar tai ne rankų darbo kūrinys. Taranko baldams naudojamos itin žemiškos spalvos, kurios suteikia estetikos jausmą.

TARANKO BALDŲ ĮVAIROVĖ

Taranko baldai išsiskiria tuo, kad nepaisant aukštos klasės ir estetikos, gaminami ne tik klasikiniai, bet ir modernūs baldai.

 Užsukę pasižvalgyti į mūsų elektroninę parduotuvę, rasite išties įspūdingų, novatoriškų baldų komplektų bei pavienių baldų, kuriuos puikiai priderinsite prie modernaus ar Skandinaviško interjero. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite:

  • Modernius Taranko baldus. Šie baldai išsiskiria tuo, kad juose naudojamos lengvos linijos ir spalvos. Vis labiau populiarėjantis vertikalių medinių juostų dizainas balduose bei interjere, atsispinti ir Taranko baldų kolekcijose. Moderniems baldams naudojamos medžio vizualizacijos, derančios kartu su žemiškomis spalvomis. Prie modernių Taranko baldų galite derinti ryškias interjero detales: kilimus, paveikslus, užuolaidas ir t.t., sudarydami išskirtinį kambario dizainą.
  • Klasikinius Taranko baldus. Klasikiniai baldai yra populiarus pasirinkimas tarp mėgstančių prabangą ir išskirtinumą savo namų interjere. Taranko baldai siūlo baldus, kurie suteikia rafinuotumo ir elegancijos pojūtį, o sudėtingos detalės ir puošnūs raštai neabejotinai padaro įspūdį. Jų gamybai naudojamos tvirtos medžiagos, kurios yra atsparios dėvėjimuisi, todėl ilgai galėsite džiaugtis išskirtiniu pasirinkimu.
  • Taranko stalus ir kėdes. Taranko baldai išsiskiria tuo, kad turi didelę stalų ir kėdžių pasiūlą, kurie yra išskirtinio dizaino. Žurnaliniai, darbo ar valgomojo stalai pasižymi išskirtinėmis linijomis, kurios atrodo itin rafinuotai. Dauguma stalų turi karališkas, lenktas kojas, suteikiančias baldams ypatingo žavesio. Taranko siūlomos kėdės – itin aukštos kokybės, tvirtos ir nepavaldžios laikui. Čia rasite Klasikinių kėdžių aukštais atlošais, bei modernesnių, išskirtinių formų ir spalvų gaminių.

TARANKO BALDAI INTERNETU

Taranko baldai – aukšta kokybe, klasika bei prabanga alsuojantys baldai, kurie užtikrintai pavergs Jūsų širdį iš pirmo žvilgsnio. Visus Taranko baldus, mūsų internetinėje parduotuvėje galite užsisakyti internetu, o mes pasirūpinsime, kuo greičiau pristatyti Jums užsakymą. Mūsų internetiniame puslapyje galite įsigyti pavienius Taranko baldus arba baldų komplektus. Nedvejokite, įsigykite aukštos kokybės bei išskirtinio dizaino baldus, kurie ilgai Jus džiugins ir tikrai neleis gailėtis priimto sprendimo.

Baldų formų grožis ir išskirtinis stilius bei solidus apdirbimas yra pagrindiniai baldų išskirtinumai. Taranko baldų gamybos technologija paremta geriausiais, patikrintais stalių, meistriškumo metodais bei moderniausiomis ir pažangiausiomis baldų gamybos technologijomis. Žaliavos ir pusgaminiai, produkcijos gamybai, yra aukščiausios kokybės. Visą technologinį procesą prižiūri patyrusi ir gerai apmokyta dizainerių, technologų, gamybos ir logistikos darbuotojų komanda. Visa tai daro didelę įtaką galutiniam rezultatui, kurį matote baldų salonuose ir internetiniuose puslapiuose.

TARANKO BALDŲ KOLEKCIJOS

Peržiūrėkite mūsų siūlomas Taranko prekes: Taranko baldai.