Vonios baldai

Vonios baldų kategorijoje, populiariausios prekės yra vonios baldų komplektai. Dalį jų galite apžiūrėti mūsų baldų salonuose Marijampolėje ir Vilniuje. Jeigu susidūrėte su sunkumais renkantis vonios kambario baldus, kreipkitės į mus telefonu 8 690 08581 arba elektroniniu paštu uzsakymai@suduvosbaldai.lt. Mes Jums padėsime visais iškilusiais klausimais.

Top prekė
Sandėliuojama
Pastatomas veidrodis NCJ-002 Baltas
99
Top prekė
Sandėliuojama
Pastatomas veidrodis NCJ-002 Pilkas
99
Naujiena
Daiktų laikymo dėžė
11
Naujiena
Daiktų laikymo dėžė
6
Naujiena
Bambukinis skalbinių krepšys
30
Naujiena
Mobili lentyna TAO
52
Rankšluosčių stovas TAO
51

Stilingi ir patogūs vonios kambario baldai, tai vienas esminių dalykų įsirenginėjant vonios kambarį. Apžvelgiant išsamiau vonios baldų asortimentą, galima rasti didelę pasiūlą įvairiausių vonios kambario interjero detalių – spintelės, aksesuarai, veidrodžiai. Visa tai sukuria nepriekaištingą atmosferą, kuria galės džiaugtis visa šeima. Vonios baldai yra pagaminti iš medžiagų, kurios yra aukštos kokybės, todėl ilgai džiugina klientus. Sūduvos baldų asortimente – kruopščiai atrinkti baldai, kurių kainos ir kokybės santykis yra nepriekaištingas.

Vonios kambario baldai

Renkantis vonios kambario baldus pirmiausia sutelkiame dėmesį šią namų erdvę paversti jaukia, kadangi niekas labiau neatpalaiduoja nei karšta vonia. O jeigu ja mėgausitės jaukioje aplinkoje – garantuotas dvigubas malonumas.

Mūsų parduotuvėse rasite didelį pasirinkimą vonios kambario baldų – įvairių vonios spintelių modelių, dydžių ir tipų, veidrodžių bei kitų vonios interjero detalių, kurios sukurs ypatingą atmosferą. Rinkitės Sūduvos baldų siūlomą asortimentą ir džiaukitės kokybiškais ir ilgaamžiais baldais.

Vonios kambario baldai internetu

Vonios kambario baldai internetu – puikus pasirinkimas žmonėms, neturintiems laiko lankytis fizinėse parduotuvėse. Užsakymus galite atlikti bet kur ir bet kada, o mes garantuojame greitą ir patogų pristatymą, Jums tinkamu laiku. Visus baldus, esančius mūsų internetinėje svetainėje lengvai galite užsisakyti internetu.

Vonios kambario baldai vietoje

Jeigu norite vonios kambario baldus paliesti ir pajausti medžiagų tekstūrą, nedvejokite, apsilankykite fizinėse parduotuvėse (tačiau atvykstant konkretaus baldo – pasiskambinkite, nes ne viską turime ekspozicijose). Tai pagrindinis pliusas, užsisakant baldus vietoje. Fizines parduotuves rasite Marijampolėje (Gedimino g. 96) bei Vilniuje (Žalgirio g. 106). Užsakytus baldus, taip pat galite atsiimti Kaune (Pramonės per. 25).