2009 metais atsiritus pasaulinei ekonomikos krizei į Lietuvą, mažėjant įmonių konkurencingumui, traukiantis darbo vietų skaičiui bei kylant Skandinavijos bankų Lietuvoje apetitams ir jiems lenktyniaujant kaip galima greičiau susigrąžinti čia investuotus pinigus, Sūduvos sostinėje Marijampolėje gimė verslas – baldų prekyba. Jį, su meile ir tikėjimu, vedami gerų ketinimų įkūrė UAB MORITA Marijampolės kolektyvas.

Sunkiai dirbant, perprantant šios įdomios verslo srities niuansus ir galimybes, mokantis ir klystant, atrandant naujus gamintojus ir tiekėjus, 2013 metais, baldų prekybos padalinys įgauna „Sūduvos baldai” pavadinimą, kuris įpareigoja išlaikyti aukštus kokybiško ir efektyvaus darbo standartus. Pavadinimu „Sūduva” yra tarsi apibrėžtas siūlomų baldų asortimentas. Tai – kokybiška Lietuvos ir Lenkijos žinomų gamintojų produkcija, juk nuo XIII amžiaus Sūduvos žemės apėmė nemažą dabartinės Lenkijos teritorijos dalį, o Marijampolės kraštas dabartinės Sūduvos dalis.

Esame pasiruošę pristatyti visiems Lietuvos ir kaimyninių šalių žmonėms geriausia ką turime baldų srityje, neatsilikdami nuo besikeičiančios rinkos, reaguodami į klientų poreikius ir tendencijas. Eidami tuo keliu, šiandien jau esame papildę savo baldų kolekcijas ir kitų valstybių baldais bei aksesuarais, kurie praturtina mūsų ekspoziciją ir suteikia didesnę pasirinkimo laisvę mūsų klientams.

Norėdami, būti arčiau Jūsų, gerbiami pirkėjai, sukūrėme šį internetinį puslapį, tikėdamiesi, kad jis palengvins Jums apsisprendimą, suteiks informacijos ir gerų emocijų.

Mielai kviečiame pas save.