Dažniausiai Užduodami Klausimai

Ar galima baldus apžiūrėti gyvai?

Mūsų salonuose Vilniuje, Žalgirio g. 106, Marijampolėje, Gedimino g. 96, galite apžiūrėti didžiąją dalį baldų, taip pat pamatyti gobelenus, spalvas, virtuvės dureles ir kitus pavyzdžius.

Ar galima keisti baldo spalvą ir audinį?

Svetainėje yra nurodytos visos spalvos korpusinių baldų, todėl galima rinktis tik iš tų spalvų. Minkštų baldų spalvas ir audinius galite keisti, išsirenkant jas iš audinių paletės mūsų salone, esančiame Marijampolėje.

Ar galima iškomplektuoti/susikomplektuoti baldus?

Beveik visas kolekcijas galima iškomplektuoti ar sukomplektuoti ir parinkti baldą pagal Jūsų poreikius.

Ar darote virtuvės projektus?

Darome projektus pagal Jūsų matmenis ir pageidavimus. Jeigu yra poreikis, galime atvažiuoti ir išsimatuoti Jūsų virtuvę.

Ar baldus turite vietoje?

Dalį baldų sandėliuojame, todėl galite atsiimti iš karto. Dėl likučių kreipkitės nurodytais kontaktais.

Koks baldų pristatymo laikas?

Dalį baldų galite atsiimti iš karto. Užsakomų baldų laikas labai skiriasi, priklausomai nuo gamintojo. Pristatymo terminas gali būti nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Ar galiu pirkti išsimokėtinai?

Baldus galite pirkti išsimokėtinai mūsų interneto puslapyje bei baldų salone, esančiame Gedimino g. 96, Marijampolė. Sprendimą ar galite pirkti išsimokėtinai priima lizingo bendrovė.

Kaip galiu apmokėti už prekes?

Už prekes galite apmokėti:

  • Banko pavedimu;
  • Išsimokėtinai/ lizingu;
  • Grynais ir kortelėmis atsiskaitymas tik perkant mūsų salonuose

Ar išrašote sąskaitas įmonei?

Sąskaitas išrašome visiems klientams.

Ar galiu atšaukti/pakeisti užsakymą?

Prašymas pakeisti ar atšaukti užsakymą vertinamas kiekvienu atveju individualiai. Norint tai padaryti, kreiptis nurodytais kontaktais.

Ką daryti, jeigu gavote brokuotą ar ne pilnos komplektacijos baldą?

Jeigu gavote brokuotą baldą ar Jums trūksta kažkokios dalies, nedelsiant praneškite mums. Mums reikėtų brokuotos dalies nuotraukos, detalės numerio iš instrukcijos bei pakuotės nuotraukos. Jeigu sandėlyje turėsime tokį patį baldą, broką ar trūkumą sutvarkysime iš karto, jeigu baldas užsakomas, pretenziją išspręsime per 15-60 d.d.