Suduvos baldai Facebook

                                                

 

Sūduvos baldai

 

 

Atsiritus pasaulinei ekonomikos krizei į Lietuvą 2009 m., mažėjant įmonių konkurencingumui, traukiantis darbo vietų skaičiui bei kylant Skandinavijos bankų Lietuvoje apetitams ir lenktyniaujant kaip galima greičiau susigrąžinti čia investuotus pinigus, Sūduvos sostinėje Marijampolėje gimė verslas - baldų prekyba. Jį, su meile ir tikėjimu, vedami gerų ketinimų įkūrė UAB "Morita" Marijampolės kolektyvas.

Sunkiai dirbant, perprantant  šios įdomios verslo srities niuansus ir galimybes, mokantis ir klystant, atrandant naujus gamintojus ir tiekėjus, 2013 metais, baldų prekybos padalinys įgauna "Sūduvos baldai" pavadinimą, kuris įpareigoja išlaikyti aukštus kokybiško ir efektyvaus darbo standartus.

Pavadinimu "Sūduva" yra tarsi apibrėžtas siūlomų baldų asortimentas. Tai kokybiška Lietuvos ir Lenkijos žinomų gamintojų produkcija, juk nuo XIII amžiaus Sūduvos žemės apėmė nemažą dabartinės Lenkijos teritorijos dalį, o Marijampolės kraštas dabartinės Sūduvos dalis.

Esame pasiruošę pristatyti visiems Lietuvos ir kaimyninių šalių žmonėms geriausia ką turime baldų srityje, neatsilikdami nuo besikeičiančios rinkos, reaguodami į klientų poreikius ir tendencijas.

Norėdami, būti arčiau Jūsų, gerbiami pirkėjai, sukūrėme šį internetinį puslapį, tikėdamiesi, kad jis palengvins Jums apsisprendimą, suteiks informacijos ir gerų emocijų.

Mielai kviečiame pas save.

 

 
smart foreash